Main Navigation Section Navigation Main Content
  • Kampanyaları takip edin, kazandığınız puan ve indirimleri görün, kartlarınızı dilediğiniz gibi yönetin.

  • Yapı Kredi İnternet Şubesi ile pek çok bankacılık işleminizi internete bağlanabileceğiniz her yerden kolayca yapabilirsiniz.

   İnternet üzerinden hızlı ve güvenli bankacılık işlemleri için siz de Yapı Kredi İnternet Şubesi'ni tercih edin.

Sizin İçin Buradayız

İnternet Alışverişleriniz

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun 20.10.2016 tarih ve 7052 sayılı Kurul kararı ve 22.02.2017 tarihli yazısı ve 29.12.2017 tarihli yazısı ile belirtildiği üzere; bireysel kredi kartları, banka kartları ve ek kartlar ile 31 Ocak 2018’den sonra internetten alışveriş yapılabilmesi için tüm bireysel kart hamillerinden onay alınması gerekmektedir.

Tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartlarınız ve varsa bu kartlara bağlı ek kartlarınız ile Yapı Kredi bireysel banka kartlarınız ile 31 Ocak 2018’den sonra internet alışverişlerine devam edebilmeniz için SMS ile AÇIK yazıp bir boşluk bırakarak kart üzerindeki müşteri numaranızı 4944’e SMS göndermeniz gerekmektedir. Onay vermek için göndereceğiniz SMS’ten herhangi bir ücret alınmayacaktır.  

 • Onay vermeniz durumunda tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartlarınız ve varsa bu kartlara bağlı ek kartlarınız ile Yapı Kredi bireysel banka kartlarınız internetten alışverişe (e-ticaret) açık olarak belirlenecektir.
 • Onay verilmediğinde tüm bireysel Yapı Kredi kartlarınız 31 Ocak 2018’de internet alışverişlerine kapatılacaktır.
 • Her bir kartınız için farklı yetkiler belirlemek istemeniz durumunda Yapı Kredi İnternet Şubesi’ni veya Yapı Kredi Mobil Şube’yi ziyaret edebilir ya da 444 0 444 / 0850 222 0 444 nolu Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan işlem yapabilirsiniz.

Karar kapsamında sadece internetten alışveriş (e-ticaret) işlemleri bulunmakta olup kartlarınız ile yapacağınız talimatlı alışveriş (mail order) işlemleriniz mevcutta olduğu şekilde uygulanmaya devam edecektir.

3 Boyutlu Güvenlik Sistemi

TLcard'ınızla internetten alışveriş yapabilirsiniz. TLcard'ınızla, internette 3 boyutlu güvenlik (3D Secure) sistemine üye işyerlerinden alışveriş yapabilmek için worldcard.com.tr'den 3 boyutlu güvenlik (3D Secure) sistemine üye olmanız gerekmektedir.

Eğer bankamıza ait bir kredi kartı ile 3 boyutlu güvenlik (3D Secure) sistemine üye iseniz, banka kartınız ile alışveriş yapabilmek için tekrar üye olmanıza gerek yoktur.

3 boyutlu güvenlik (3D Secure) sistemi üyesi olmamanız halinde, internet üzerinden TLcard'ınız ile alışveriş yapmanız mümkün olmayacaktır.

Banka kartınızı internetten alışveriş işlemlerine kapattırmak isterseniz; Yapı Kredi şubeleri,Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Telefon Bankacılığı aracılığı ile talimat verebilirsiniz.

İnternetten Alışveriş Yapabilirsiniz

3 Boyutlu Güvenlik Sistemi

TLcard'ınızı internette 3 boyutlu güvenlik (3D secure) sistemine üye işyerlerinden alışveriş yaparken kullanabilirsiniz. Üstelik alışveriş yaptığınız internet sitelerinin World üye işyeri olması durumunda, alışverişlerinizden puan kazanmaya devam edersiniz!

TLcard'ınızla, internette alışveriş yapabilmeniz için, 3 boyutlu (3D secure) güvenlik sistemine üye olmanız gerekmektedir. Eğer bankamıza ait bir kredi kartı ile 3 boyutlu (3D secure) güvenlik sistemine hali hazırda üye iseniz, TLcard'ınız ile alışveriş yapabilmek için tekrar üye olmanıza gerek yoktur.

BKM Express

Bankalararası Kart Merkezi'nin Türkiye'de sunduğu "Express Ödeme" sistemi olan BKM express sayesinde kredi kart ve banka kartı bilgilerinizi internette paylaşmadan alışveriş yapıp, taksitle ödeyebilir ve puan kazanabilirsiniz.

Sisteme dahil olmak için kredi kart ve banka kartı bilgilerinizi sadece bir kez bkmexpress.com.tr'ye tanımlayarak üye olmanız yeterli. Sisteme üye olduktan sonra yapacağınız tüm online alışverişlerde, kart bilgilerinizi vermeye gerek kalmaksızın, Express Ödeme hesabınızı kullanarak hızlı, kolay ve güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca tüm online alışverişlerinizde taksitle ödeme yapabilir, aynı zamanda puan kazanmaya devam edersiniz.

Sisteme Nasıl Üye Olunur?

 • "Express Ödeme" sisteminden faydalanmak için öncelikle bkmexpress.com.tr'ye girerek kayıt olmak gerekir.
 • Kaydın ardından online alışverişlerde kullanmak istenilen kredi kart ve banka kartı bilgileri sisteme tanımlanmalıdır. Kayıt işleminde kart numarasının ilk altı ve son dört hanesini, kredi kart ve banka kartı güvenlik kodu ve TCKN sisteme girilmelidir.
 • BKM Express'e dilerseniz birden fazla kredi kart ve banka kartınızı tanımlayabilirsiniz. Her kart tanımlamasında, SMS ile gelen tek kullanımlık şifreyi kullanarak kart kayıt işlemi güvenli olarak gerçekleşir.
 • Kayıt işleminin tamamlanmasının ardından BKM Express altyapısını kullanan e-ticaret sitelerinde yapacağınız alışverişlerde, Express ile Ödeme seçeneğini kullanarak işlem yapılabilirsiniz. Ödemeyi gerçekleştirmek için sistemde tanımlı kartlarınızdan dilediğinizi seçerek işleme onay verebilirsiniz.
 • Alışverişi tamamlamak için SMS ile gelen tek kullanımlık şifreyi ekrana girmek yeterlidir.

Detaylı bilgi için http://bkmexpress.com.tr/

BKM Express kampanyaları için tıklayınız.

Sıkça sorulan sorular için tıklayınız.

* TLcard'lar internet alışverişlerine açık olarak tanımlanmaktadır. TLcard'ınızı internetten alışveriş işlemlerine kapattırmak isterseniz, Yapı Kredi Şubeleri, Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Telefon Bankacılığı aracılığı ile talimat verebilirsiniz.