Main Navigation Section Navigation Main Content
  • Kampanyaları takip edin, kazandığınız puan ve indirimleri görün, kartlarınızı dilediğiniz gibi yönetin.

  • Yapı Kredi İnternet Şubesi ile pek çok bankacılık işleminizi internete bağlanabileceğiniz her yerden kolayca yapabilirsiniz.

   İnternet üzerinden hızlı ve güvenli bankacılık işlemleri için siz de Yapı Kredi İnternet Şubesi'ni tercih edin.

Sizin İçin Buradayız

TLcard Şifreniz

TLcard’ınızı kullanmaya başlamak için, öncelikle kartınıza şifre belirlemelisiniz.

Şifrenizi belirlemek için; 

 • Mobil Şube'ye giriş yaparak, Kartlarım menüsünden Kart Şifre İşlemleri'ne girebilir,
 • Bireysel İnternet Bankacılığı’na girerek Şifre İşlemlerim menüsüne girebilir, 
 • 444 0 444 Telefon Bankacılığı’nı arayarak önce 3’ü, sonra 2’yi tuşlayabilir, 
 • SMS ile aralarında boşluk bırakarak SIFRE yazıp, kartınızın son 4 rakamı, kartınızın arkasındaki 3 haneli güvenlik numarası ve belirlediğiniz 4 haneli kart şifrenizi yazıp 4440’a gönderebilirsiniz. 

Güvenliğiniz için şifrenizi ezberleyiniz, hiçbir yere yazmayınız, bankamız personeli dahil kimseye söylemeyiniz ve göstermeyiniz. 

Şifrenizi, kolay tahmin edilebilecek doğum tarihi gibi rakamlardan seçmemeye özen gösteriniz. Gerektiğinde Yapı Kredi ATM'lerini, İnternet Bankacılığı’nı, Mobil Şube'yi veya Telefon Bankacılığı’nı kullanarak şifrenizi değiştirebilirsiniz. 

TLcard'ınızın ve şifrenizin güvenliğinin sağlanmasıyla ilgili her türlü sorumluluk tarafınıza aittir. TLcard'ınızın, şifrenizin kaybolması, çalınması durumlarında veya bilginiz dışında gerçekleşmiş herhangi bir işlemi öğrenmeniz halinde, 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı aramanız veya size en yakın Yapı Kredi şubesine derhal bildirmeniz gerekmektedir. 

Kayıp/çalıntı bildiriminin yapılmaması durumunda, tüm işlemlerden sorumlu olduğunuzu belirtmek isteriz. 

TLcard'ınız kaybolduğunda veya çalındığında, şifreniz kullanılarak yapılan hukuka aykırı kullanımlardan doğan zararlardan sorumlu olduğunuzu bilginize sunarız.