Main Navigation Section Navigation Main Content
    • Tüm bankacılık işlemlerinizi 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı kullanarak, şubeye gitmeden ve zaman kaybetmeden, 24 saat boyunca dilediğiniz zaman yapabilirsiniz.

      İşlemlerinizi Yapı Kredi Telefon Bankacılığı Yetkilisi'yle görüşerek ya da otomatik yanıt sisteminden yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz.

    • Yapı Kredi İnternet Şubesi ile pek çok bankacılık işleminizi internete bağlanabileceğiniz her yerden kolayca yapabilirsiniz.

      İnternet üzerinden hızlı ve güvenli bankacılık işlemleri için siz de Yapı Kredi İnternet Şubesi'ni tercih edin.

Sizin İçin Buradayız

Kullanım Ücretleri Ne Kadar?

TLcard'ınız ile yurt içindeki diğer bankalara ait tüm ATM’lerden yapılan para çekme işlemi için, tutar 0-499 TL arasında ise 6 TL (BSMV dahil), 500 TL ve üzerinde ise tutarın %1,25’i kadar komisyon ücreti (BSMV hariç); bakiye sorgulama işlemi için 1 TL işlem ücreti (BSMV dahil) alınmaktadır.

Yurt dışında, ATM'lerden para çekilmesi durumunda her işlem için 3 USD işlem ücreti alınmaktadır. Avrupa'da 16 ülkede 19.000'i aşkın Unicredit ATM'sinden ise ücret ödemeden para çekebilirsiniz. Ücretsiz para çekebileceğiniz ATM’leri öğrenmek için tıklayınız.

Yurt dışında TLcard'ınızla yaptığınız alışverişlerde ve VISA/Plus ya da Maestro/Cirrus amblemli ATM'lerden yaptığınız para çekme işlemlerinde, Yapı Kredi gişe döviz satış kuru kullanılmaktadır. Bu kur üzerinden yapılan işlemin TL karşılığı hesaplanarak, TLcard'ının bağlı olduğu hesaba ait Vadesiz Hesap Özeti'ne işlem tutarları yansıtılmaktadır.