Main Navigation Section Navigation Main Content
    • Kampanyaları takip edin, kazandığınız puan ve indirimleri görün, kartlarınızı dilediğiniz gibi yönetin.

    • Yapı Kredi İnternet Şubesi ile pek çok bankacılık işleminizi internete bağlanabileceğiniz her yerden kolayca yapabilirsiniz.

      İnternet üzerinden hızlı ve güvenli bankacılık işlemleri için siz de Yapı Kredi İnternet Şubesi'ni tercih edin.

Sizin İçin Buradayız

Kullanım Ücretleri Ne Kadar?

TLcard'ınız ile yurt içindeki diğer bankalara ait tüm ATM’lerden yapılan para çekme işlemi için, çekilen tutarın %1,15’i ile birlikte 1,04 TL işlem ücreti (BSMV hariç); bakiye sorgulama işlemi için 0,27 TL işlem ücreti (BSMV hariç) alınmaktadır.

Yurt dışında, ATM'lerden para çekilmesi durumunda her işlem için 3 USD işlem ücreti alınmaktadır. Avrupa'da 16 ülkede 19.000'i aşkın Unicredit ATM'sinden ise ücret ödemeden para çekebilirsiniz. Ücretsiz para çekebileceğiniz ATM’leri öğrenmek için tıklayınız.

Yurt dışında TLcard'ınızla yaptığınız alışverişlerde ve VISA/Plus ya da Maestro/Cirrus amblemli ATM'lerden yaptığınız para çekme işlemlerinde, Yapı Kredi gişe döviz satış kuru kullanılmaktadır. Bu kur, işlemlerin bankada muhasebeleştiği gün geçerli olan TCMB Döviz Satış Kuru’nun %3’e varan oranda fazlası olarak belirlenen kurdur. Bu kur ile işlemin TL karşılığı hesaplanarak, TLcard'ın bağlı olduğu hesaba işlem tutarları yansıtılmaktadır.