Main Navigation Section Navigation Main Content
  • Tüm bankacılık işlemlerinizi 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı kullanarak, şubeye gitmeden ve zaman kaybetmeden, 24 saat boyunca dilediğiniz zaman yapabilirsiniz.

   İşlemlerinizi Yapı Kredi Telefon Bankacılığı Yetkilisi'yle görüşerek ya da otomatik yanıt sisteminden yararlanarak gerçekleştirebilirsiniz.

  • Yapı Kredi İnternet Şubesi ile pek çok bankacılık işleminizi internete bağlanabileceğiniz her yerden kolayca yapabilirsiniz.

   İnternet üzerinden hızlı ve güvenli bankacılık işlemleri için siz de Yapı Kredi İnternet Şubesi'ni tercih edin.

Sizin İçin Buradayız

TLcard

Alışveriş Yapabilirsiniz

TLcard'ınız, tüm dünyada milyonlarca mağaza, cafe, restoran, sinema, benzin istasyonu vb. işyerinde para yerine geçer. TLcard'ınız ile yurtiçinde ve yurtdışında VISA ya da Maestro amblemini gördüğünüz tüm işyerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik esnek hesap sahibiyseniz, hesabınızda yeterli para olmasa bile TLcard'ınız ile alışverişe devam edebilirsiniz.

TLcard'ınızla yaptığınız alışverişin tutarı, TLcard'ınızın bağlı olduğu vadesiz hesabınızın bakiyesinden düşer.

Puan Kazanabilirsiniz

TLcard'ınız ile World Üye İşyerleri'nden yapacağınız alışverişlerden ve Yapı Kredi ATM'lerinden yapacağınız bankacılık işlemlerinden puan kazanırsınız. Kazandığınız puanları, TLcard'ınız veya varsa Yapı Kredi kredi kartınız ile 250.000'i aşkın World Üye İşyeri'nde para yerine kullanabilirsiniz. Kazandığınız her 2 puan, üye işyerlerinde 1 Kuruş değerindedir. 10 TL değerindeki bir ürünü, 2.000 puan kullanarak satın alabilirsiniz.

POS Para ile Alışveriş Sırasında Para Çekebilirsiniz!

POS Para sayesinde; CarrefourSA, CarrefourSA Expres, Kiler, Real ve anlaşmalı D&R ve DiaSA mağazalarında TLcard'ınızla alışveriş yaptığınızda ATM'ye gitmenize gerek kalmadan para çekebilirsiniz.

POS Para sayesinde; anlaşmalı mağazalarda TLcard'ınız ile en az 10 TL'lik alışveriş yaptığınızda, TLcard'ınızın bağlı olduğu vadesiz hesabınızdan 10 TL ve katları olmak üzere 100 TL'ye kadar olan nakit ihtiyacınızı kasadan hızlıca karşılayabilirsiniz.

Anlaşmalı DiaSa mağazaları listesi için tıklayınız.

Anlaşmalı D&R mağazaları listesi için tıklayınız.

*Esnek Hesap'ınız varsa, hesabınızdaki bakiye yeterli olmadığı takdirde, limitiniz dahilindeki alışveriş ve POS Para işlemlerinizde TLcard'ınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

İnternetten Alışveriş Yapabilirsiniz

3 Boyutlu Güvenlik Sistemi

TLcard'ınızı internette 3 boyutlu güvenlik (3D secure) sistemine üye işyerlerinden alışveriş yaparken kullanabilirsiniz. Üstelik alışveriş yaptığınız internet sitelerinin World üye işyeri olması durumunda, alışverişlerinizden puan kazanmaya devam edersiniz!

TLcard'ınızla, internette alışveriş yapabilmeniz için, 3 boyutlu (3D secure) güvenlik sistemine üye olmanız gerekmektedir. Eğer bankamıza ait bir kredi kartı ile 3 boyutlu (3D secure) güvenlik sistemine hali hazırda üye iseniz, TLcard'ınız ile alışveriş yapabilmek için tekrar üye olmanıza gerek yoktur.

Alışveriş yapabileceğiniz işyerlerinden en çok tercih edilenleri görüntülemek için tıklayınız.

BKM Express

BKM (Bankalararası Kart Merkezi) Express nedir?

BKM Express hızlı ve kolay bir ödeme sistemidir. BKM Express ile internet üzerinden kart bilginizi paylaşmadan alışveriş yapabilirsiniz.

BKM Express ne işe yarar?

 • Kart bilgilerinizi girmeden kolay alışveriş yaparsınız.
 • Yapı Kredi kredi kartı, banka kartı ve sanal kartlarınızı tanımlayabilirsiniz.
 • Kartınızı yanınızda taşımanıza, kart bilgilerinizi ezberlemenize gerek kalmadan hızlı ve güvenli işlem yaparsınız.
 • Alışverişlerinizde taksit yapabilir, aynı zamanda puan kazanmaya devam edersiniz.
 • Üstelik BKM Express kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Sisteme Nasıl Kayıt Olunur?

 • Öncelikle bkmexpress.com.tr’ ye girerek e-posta adresiniz ve kendi belirleyeceğiniz şifre ile kayıt olmak gerekir. Kayıt sırasında hali hazırda kayıtlı değilseniz, 3 Boyutlu Güvenlik Sistemi kaydınız da gerçekleşecektir.
 • Kart Bilgileri adımından Yapı Kredi kredi kartı, banka kartı veya sanal kart bilgilerinizi girdikten sonra SMS ile cep telefonunuza gelecek tek kullanımlık şifreyi kullanarak işleminizi tamamlamalısınız.

Nasıl Kullanılır?

 • Eğer alışveriş yaptığınız internet sitesi, BKM Express anlaşmalı ise, ödeme sayfasında “BKM Express ile öde” seçeneğini işaretlemelisiniz.
 • Ardından açılacak sayfaya BKM Express kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmalısınız.
 • Ödemeyi gerçekleştirmek için sistemde tanımlı kartlarınızdan dilediğinizi seçerek SMS ile gelen tek kullanımlık şifreyi ekrana girmeniz yeterli.

Detaylı bilgi ve ücretsiz üye olmak için http://bkmexpress.com.tr/

BKM Express kampanyaları için tıklayınız.

Sıkça sorulan sorular için tıklayınız.

BKM Express ile alışveriş yapabileceğiniz üye işyeri listesi için tıklayınız.

* TLcard'lar internet alışverişlerine açık olarak tanımlanmaktadır. TLcard'ınızı internetten alışveriş işlemlerine kapattırmak isterseniz, Yapı Kredi Şubeleri, Yapı Kredi İnternet Şubesi ve Yapı Kredi Telefon Bankacılığı aracılığı ile talimat verebilirsiniz.

Bir SMS ile TLcard'ınızın Hesap Bakiyesini Anında Öğrenebilirsiniz

TLcard'ınız ile alışveriş yaparken "Acaba bakiyem yeterli olacak mı? Hesabımda ne kadar para var? Harcayabileceğim tutar nedir?" sorularının cevabını bir SMS ile öğrenebilirsiniz.

TLcard ile alışveriş esnasında kartınızın bağlı olduğu ana hesabın bakiyesini SMS göndererek anında öğrenebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, Yapı Kredi İnternet Şubesi kullanarak veya Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı arayarak Akıllı Asistan talimatı vermek.

Akıllı Asistan talimatı verdiğinizde, TLcard'ınızın bağlı olduğu ana hesabın bakiyesini öğrenmek için; talimat verdiğiniz cep telefonundan büyük harflerle BKHESAP yazıp, bir boşluk bırakıp, sorgulamak istediğiniz banka kartının son 4 hanesini de yazarak 4440'a kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. Karta bağlı ana hesabın bakiye bilgileri en kısa sürede SMS ile size ulaşacaktır. (Örnek: BKHESAP 1234)

Bunun için tek yapmanız gereken, Yapı Kredi İnternet Şubesi'nı* kullanarak veya Yapı Kredi Telefon Bankacılığı'nı arayarak Akıllı Asistan talimatı vermek.

Akıllı Asistan talimatını hemen verin, TLcard'ınız ile alışverişte rahatlığın tadını çıkarın...

*Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden, Akıllı Asistan → Hesaplar → Banka kartı numaranız ile kart hesabının bakiyesini sorgulama
→ BKHESAP adımlarını takip ederek talimatınızı verebilirsiniz.

ATM'lerde Yapacağınız İşlemlerde Kullanabilirsiniz

TLcard'ınız ile;

Yapı Kredi ATM'lerinden,

 • Para çekebilir,
 • Para yatırabilir,
 • Hesaplarınız arasında ya da bir başkasının hesabına havale yapabilir,
 • Elektrik, su, doğalgaz, kablolu TV, telefon, Turkcell, Avea ve Vodafone hatlı cep telefonu faturalarınızı ödeyebilir,
 • Bakiye bilgilerinizi inceleyebilirsiniz.

TLcard'ınız ile yurt içinde diğer bankalara ait tüm ATM'lerden bakiye öğrenebilir veya para çekebilirsiniz.

Ayrıca, TLcard'ınız ile dünyanın her yerinde, Plus veya Cirrus/Maestro amblemlerini gördüğünüz tüm ATM'lerden para çekebilirsiniz.

TLcard'ınız ile yurt içindeki diğer bankalara ait tüm ATM'lerden yapılan para çekme işlemi için, tutar 0-499 TL arasında ise 6 TL (BSMV dahil), 500 TL ve üzerinde ise tutarın %1,25'i kadar komisyon ücreti (BSMV hariç); bakiye sorgulama işlemi için 1 TL işlem ücreti (BSMV dahil) alınmaktadır.

Yurt dışında, ATM'lerden para çekilmesi durumunda her işlem için 3 USD işlem ücreti alınmaktadır. TLcard'ınız ile Avrupa'da 18 ülkede Unicredit'in 15.000'i aşkın ATM'sinden ücret ödemeden para çekebilirsiniz.

Sosyal Güvenlik Prim Ödemesi Yapabilirsiniz.

Artık SSK ve Bağ-Kur prim ödemelerinizi TLcard'ınızla Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden ya da Telefon Bankacılığı'ndan yapabilirsiniz. Artık SSK ve Bağ-Kur prim ödemelerinizi TLcard'ınızla Yapı Kredi İnternet Şubesi'nden ya da Telefon Bankacılığı'ndan yapabilirsiniz.*

Tüm Yapı Kredi kredi kartları ile SSK ve Bağkur'a ait Sosyal Güvenlik Kurumu prim ödemelerinizi artık daha rahat ve hızlı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

4 Kasım 2013 tarihi itibariyle Yapı Kredi bireysel ve ticari, kredi ve banka kartına sahip kart hamilleri; şahıs veya firmalara ait taahkuk eden SGK ödemelerini SGK web sitesi üzerinden yapabileceklerdir. Bireysel ve ticari kredi kartları ile yapılacak her bir SGK ödemesi için %1 işlem ücreti yansıtılacaktır. Banka kartı ile yapılacak ödemelerde herhangi bir işlem ücreti alınmayacaktır.

SGK web sitesi üzerinden yapılacak tüm SGK ödemeleri sadece 3D Secure ile gerçekleştirileceğinden; kart hamillerinin 3D Secure Sistemi’ne kayıt olmaları gerekmektedir. Haftasonu ve iş saatleri dışında da ödeme yapılabilecektir.

*Kredi kartı hesabınızdan ödenen her bir Bağkur ve SSK primi için, kredi kartınıza işlem ücreti yansıtılacaktır. İşlem ücretini öğrenmek için tıklayınız.