Main Navigation Section Navigation Main Content
    • Kampanyaları takip edin, kazandığınız puan ve indirimleri görün, kartlarınızı dilediğiniz gibi yönetin.

    • Yapı Kredi İnternet Şubesi ile pek çok bankacılık işleminizi internete bağlanabileceğiniz her yerden kolayca yapabilirsiniz.

      İnternet üzerinden hızlı ve güvenli bankacılık işlemleri için siz de Yapı Kredi İnternet Şubesi'ni tercih edin.

Sizin İçin Buradayız

Sanal TLcard

Sanal TLcard ile internet alışverişleriniz kontrolünüz altında!

Sanal TLcard, TLcard'ınıza bağlı olarak çalışır ve başlangıç limiti 0 TL'dir. Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi'ni kullanarak TLcard'ınızdan Sanal TLcard'ınıza istediğiniz miktarda limit tanımlayarak kullanım limitinizi her alışverişinizde kendiniz belirleyebilirsiniz. Tanımladığınız limiti dilediğiniz zaman sıfırlayabilir, üstelik otomatik sıfırlama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Sanal TLcard'ınızın kart numarası, son kullanım tarihi ve güvenlik kodu (CVV), TLcard'ınızdan farklıdır. Alışveriş sırasında TLcard bilgilerinizi paylaşmanıza gerek olmadan, Sanal TLcard'ınızın bilgilerini paylaşırsınız. Böylece, yalnızca Sanal TLcard'ınıza tanımladığınız kadar limit kullanılabilir olacaktır.

Sanal TLcard'ınız ile yaptığınız harcamalarınızı aylık olarak alabileceğiniz TLcard e-Hesap Özeti'nizden veya Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi'ne girerek takip edebilirsiniz.