Main Navigation Section Navigation Main Content
    • Kampanyaları takip edin, kazandığınız puan ve indirimleri görün, kartlarınızı dilediğiniz gibi yönetin.

    • Yapı Kredi İnternet Şubesi ile pek çok bankacılık işleminizi internete bağlanabileceğiniz her yerden kolayca yapabilirsiniz.

      İnternet üzerinden hızlı ve güvenli bankacılık işlemleri için siz de Yapı Kredi İnternet Şubesi'ni tercih edin.

Sizin İçin Buradayız

TLcard Nedir?

TLcard; hayatınızı kolaylaştıran banka kartınızdır.

TLcard ile, vadesiz hesabınızdan alışveriş yapabilir, alışverişlerinizden puan kazanabilir, nakit çekebilir ve bir çok bankacılık işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Alışveriş yapabilirsiniz.

TLcard'ınız ile, tüm dünyada milyonlarca mağaza, cafe, restoran, sinema, benzin istasyonu vb. tüm işyerlerinde para yerine geçer. Alışverişlerinizi TLcard ile yapmanız sizi para çekme ve nakit taşıma zahmetinden kurtarır.

Puan kazanabilirsiniz.

TLcard'ınız size bol bol puan kazandırır. 300.000’i aşkın World Üye İşyerleri'nde yaptığınız alışverişlerden kazandığınız puanların yanı sıra birçok sektörde ve işyerinde düzenlenen özel kampanyalardan yararlanarak puan kazanabilirsiniz.

Kazandığınız puanları takip etmek için TLcard’ınıza aylık e-Hesap özeti talimatı vererek tüm puan detaylarınızı görüntüleyebilirsiniz.

ATM’lerde kullanabilirsiniz.

TLcard’ınız, birçok bankacılık işlemi için sizi şubeye gitme zahmetinden kurtarır.

TLcard ile Yapı Kredi ATM’lerinden para çekebilir ve yatırabilir, bakiye ve işlemlerinizi sorgulayabilir, havale yapabilir, faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Yurtiçindeki diğer bankalara ait tüm ATM’lerden para çekme ve bakiye sorgulama işlemi yapabilirsiniz.

Dünyanın her yerinde, Plus veya Cirrus/Maestro amblemlerini gördüğünüz tüm ATM'lerden para çekebilirsiniz. Üstelik TLcard'ınız ile Avrupa'da 16 ülkede Unicredit'in 19.000'i aşkın ATM'sinden ücret ödemeden para çekebilirsiniz.

İnternetten güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

TLcard ile internette alışveriş yapmak güvenli ve pratiktir.

TLcard’ınız ile 3 Boyutlu Güvenlik Sistemi’ne üye tüm işyerlerinden alışveriş yapabilirsiniz. 3 Boyutlu Güvenlik Sistemi ile ilgili tüm öğrenmek istedikleriniz için tıklayınız.

BKM Express’e TLcard’ınızı kaydederek, alışverişlerinizde kart bilgisi paylaşmadan güvenle ödeme yapabilirsiniz. BKM Express’e üye olmak veya daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız.

App Store, Google Play Store, Spotify, Paypal, BiTaksi, Uber ve benzer bir çok uygulamada TLcard’ınızı tanımlatarak kolaylıkla ödeme yapabilirsiniz.

QR kod ile Ödeme yapabilirsiniz.

QR Kod ile nasıl ödeme yapılır?

Yapı Kredi Mobil ile internet alışverişlerinizde QR kod ile hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

İnternet alışverişinizi tamamlamak için ödeme sırasında ödeme seçenekleri altından Yapı Kredi Pay’i seçtiğinizde ekranda QR kod oluşacaktır.

Google Play ya da Apple Store’dan Yapı Kredi Mobil'i indirip giriş yapın.

Kartlarım menüsü altında bulunan Yapı Kredi Pay'i seçtiğinizde "QR Kod ile Ödeme"yi tıklayarak QR okuyucuyu açın ve ekranda oluşan QR kod'u okutun.

Ödeme yapmak istediğiniz kartı ve işlem tipini seçerek işleminizi onaylayın.

Araçta Ödeme Yapabilirsiniz

Yapı Kredi Mobil’den Son Sürat Teknoloji: Yapı Kredi Pay ile Araçta Öde!

Artık Yapı Kredi kartlarınız ile Opet istasyonlarında Yapı Kredi Pay ile araçtan inmeden kolayca ödeme yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Mobil’deki Kartlarım menüsünde bulunan “Yapı Kredi Pay” altındaki Araçta Ödeme menüsünden aracınızın plakasını kaydedin. Bu işlemi bir kez yapmanız yeterli.
Akaryakıt dolumu başlamadan önce Yapı Kredi Pay ile Araçta Ödeme yapacağınızı belirtin.

Dolum başladığında ve bittiğinde cep telefonunuza anlık bildirim gönderilecek, bildirimi almak için, cihazınızın ayarlar bölümünden Yapı Kredi Mobil bildirimlerine izin verdiğinize emin olun.

Bildirime tıklayarak veya Kartlarım menüsünde yer alan Yapı Kredi Pay - Araçta Ödeme’ye girerek veya Jet İşlemler menüsünden ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Yapı Kredi Pay ile kartınız yanınızda olmadan araçta ödeme nasıl yapılır?